Hakkımızda

ASVERA EV ÜRÜNLERİ

2014 yılında Konya'da 500 metrekarelik üretim alanı, yüksek kalite standartları, müşteri talepleri doğrultusunda seri üretime başladık.

Kuruluşumuzdan kısa bir süre sonra, 2016 yılında müşterilerimizin ilgi ve desteğiyle 20.000 metrekare alana kurulu yeni fabrikamızda ev tipi merdiven üretimine de başlayarak ürün gamımızı genişlettik. Kısa süre zarfından 40’tan fazla çamaşır kurutmalığı çeşidi üretiminin yanı sıra; farklı model ve kalite seçenekleriyle Ortadoğu ve Balkan ülkelerine ihracat yaparak ülkemizin döviz kazancına katkı sağladık.

2019 yılında başlayan ve 2020 yılı içerisinde tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 Pandemisi ile mücadele edilirken bizler de sosyal sorumluluklarımızın bilincinde güvenlik önlemlerimizi alarak, üretime ara vermeme prensibiyle bir taraftan üretime devam ederken diğer taraftan da yeni yatırımlar yapmaya devam ettik. Saklama&Düzenleme ürünleri üretiminde 3 yeni sebzelik modeliyle başlayan üretme ve katma değer oluşturma sevdamız ve serüvenimiz devam etmektedir.

Bundan sonraki yıllarda da; şimdiye kadar bizi hep daha ileriye taşıyan yüksek kalite standartlarımız, müşteri memnuniyeti, dürüst ve ilkeli ticaret anlayışımızdan taviz vermeyecek bir kararlılıkla ürün gamımızı genişleterek, çalışmaya, üretmeye ve müşterilerimize hizmete devam etmeyi hedefliyoruz.